You have reached the cached page for http://www.acoldrichovice.cz/?p=407
Below is a snapshot of the Web page as it appeared on 11/13/2011. This is the version of the page that was used for ranking your search results. The page may have changed since it was last cached. To see what might have changed (without the highlights), go to the current page.
You searched for: pastore walach Bonnke We have highlighted matching words that appear in the page below.
Yahoo! is not responsible for the content of this page.
Reinhard Bonnke opět v ČR | Apoštolská církev, sbor Oldřichovice

Reinhard Bonnke opět v ČR

Posted by petr.walach on 2.6.2011

Nejúspěšnější současný evangelista na podzim navštíví naši republiku. Je to svátek pro celou Kristovu církev. Konference ohně proběhne v Brně dne 24.9.2011. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost.

Celý plakát si můžete stáhnout zde.

K 7.9.2011 je na konferenci přihlášeno 6 500 lidí. Už se těším!

9 Responses to Reinhard Bonnke opět v ČR

 1. Dokument o službě R. Bonnkeho

  http://www.apologet.cz/video/Bonnke.flv
  Upozorňujeme, že přepracované a okomentované video není naším dílem. Přesto v tomto případě i negativní reklama je reklama. Nechceme zde rozvíjet nějaké teologické diskuze, však si úsudek udělejte sami …

 2. petr.walach

  Video celkem zajímavé, ale ty argumenty ze strany granosalis jsou ubohé. Zjevné překrucování a tendenční poznámky mimo mísu. V kontextu je to přece o úplně něčem jiném. Každý rozumný si udělá obrázek sám. Já jsem moc rád, že Rainhard bude opět v Čechách a moc se na něj těším. A už se nemohu dočkat, kdy Konference ohně rozjedeme v našem sboru. Pastore, musíme s tím začít co nejdříve.

 3. petr.walach

  Aby bylo jasné – Odkaz na video jsme tady nedali my, ale někdo z granosalis. Přesto pro zajímavost jsme to tu nechali. Věřím totiž v soudnost našich návštěvníků.

 4. Souhlas

  „Věřím totiž v soudnost našich návštěvníků.“ Já také!

 5. Pavel Bartosz

  Zdravím Vás, sourozenci v Pánu Ježíši Kristu,
  shlédnutí videa mě vedlo k hlubšímu přemýšlení nad službou R.Bonkeho i nad službou A.France. Po shlédnutí jsem si velmi dobře uvědomil váhu zodpovědnosti, kterou oba pánové musí před Bohem za ty lidi nést, a vůbec jim ji nezávidím. Velmi zdravím všechny sourozence v AC Oldřichovicích.
  Pavel

 6. Tom Klíčník

  Aleše France znám osobně a jeho články občas čtu. Bohužel je v nich tolik nepravdy a nelásky, že se od nich nemohu jinak, než zcela jednoznačně distancovat. Přemýšlím o tom, jestli na jeho výplody vůbec reagovat.

 7. Tom Klíčník

  Nevím, nakolik je to již veřejná informace, ale Reinhard Bonnke v Brně nakonec ze zdravotních důvodů nebude.

 8. Pavel Bartosz

  Zdravím Tome, nemohu na Váš komentář nereagovat. Je možné, že A.Franc píše věci, které jsou v rozporu s Vašim přesvědčením, což plně chápu, nicméně pro mě naopak byly jeho studie v mnohém užitečné. Samozřejmě nechci nic paušalizovat. Je to člověk a jeho slova nejsou Písmo. Nicméně hodnotit (neřku-li soudit) něčí dlouhodobou činnost jako obsahující „tolik nepravdy a nelásky“ mi zavání kategorickým odmítnutím všeho, co je s ním spojeno. Ruku na srdce – když takto hovoříme – dokážeme vždy reagovat v pravdě a lásce? A vůbec – co by na to vše řekl Bůh?

 9. Komentář

  No určitě oficiální vyjádření bratra emeritního biskupa R. Bubika na stránkách AC tam není uvedeno zcela bezdůvodně.
  http://www.apostolskacirkev.cz/view.php?cisloclanku=2007083002
  Biskupovo upozornění ohledně bratra Aleše France

  Vzhledem k opakovaným dotazům týkajícím se bratra Aleše France upozorňuji, že bratr v současné době nezastává v rámci naší církve žádný úřad ani nemá žádné pověření ze strany vedení církve.

  Jakékoliv jeho vyjádření nelze tedy dávat do souvislosti s oficiálními postoji církve.

  Rudolf Bubik
  biskup Apoštolské církve

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>